Movos Consulting

Wprawiamy w ruch - oferujemy kompleksowe usługi konsultingowe dla branż FMCG, IT, automotive, chemicznej, meblowej i stoczniowej.

#
#

Handel Międzynarodowy

Pomagamy firmom zdobyć nowe rynki, zwiększyć sprzedaż i zyski.

#

Współpraca B2B

Szukasz producenta, surowców, dostawcy? Pomożemy znaleźć idealnego partnera biznesowego na całym świecie.

#

Business Consulting

Pomożemy Ci przezwyciężyć przeszkody - ulepszymy procesy biznesowe, zarządzanie projektami czy strategię marketingową.#

dr Michał Duda

Od 2008 roku zajmuje się produkcją wyrobów chemicznych i kosmetycznych. Posiada wieloletnie doświadczenie w handlu międzynarodowym, zwłaszcza w branżach chemicznej, paliwowej, meblowej i FMCG. Rozbudowane kontakty biznesowe na Bliskim Wschodzie (Iran, Irak), Ameryce Południowej oraz w Krajach Bałtyckich umożliwiają wielostronną współpracę gospodarczą. Autor ponad 10 książek i artykułów naukowych z zakresu historii, dyplomacji i ekonomii. Członek Królewskiej Szwedzkiej Akademii Nauk oraz Akademii Nauk w Hamburgu.

#

Paweł Gniewkowski

Doświadczony menedżer, łączący backgroung IT z umiejętnościami sprzedażowymi i marketingowymi. Zainteresowany niemal wszystkimi aspektami prowadzenia biznesu, specjalizuje się w sprzedaży B2B, współpracy z sieciami handlowymi oraz nawiązywaniu kontaktów biznesowych. Rozwijał systemy informatyczne dla branż automotive, morskiej oraz meblowej. W przeszłości dyrektor sprzedaży i marketingu w Uniteam, Lupus Fabryce Mebli oraz dyrektor ds. rozwoju biznesu w TVO (Grupa Cyfrowy Polsat).

Gotowy, by zacząć?

Paweł Gniewkowski

pgniew@movos.pl | +48 518 kliknij i zobacz

Michał Duda

mduda@movos.pl | +48 534 kliknij i zobacz

Zachęcamy do kontaktu również przez WhatsApp.